Електромобілі та гібриди набагато гірші за якістю, ніж їх бензинові та дизельні аналоги

Час читання: 2 хв.
0
Електромобілі та гібриди набагато гірші за якістю, ніж їх бензинові та дизельні аналоги

Дослідження, проведене «JDPower» у 2024 році, підірвало стандартне уявлення про те, що електромобілі та гібриди вимагають менше технічного обслуговування та є дешевшими у експлуатації порівняно з традиційними бензиновими або дизельними автомобілями.

Згідно з результатами дослідження, власники електромобілів і гібридів повідомляють про значно більшу кількість технічних проблем. Наприклад, середня кількість несправностей на 100 автомобілів склала 266 для електричних і гібридних автомобілів, у порівнянні з 180 поломками на 100 авто у бензинових та дизельних моделей.

Навіть такі відомі моделі, як Tesla, не уникнули критики. Власники Tesla вказували на проблеми з поворотниками та системами управління склоочисниками, що також підкреслює загальну складність інженерії електромобілів.

Отже, хоча перехід до електричних автомобілів може зменшити витрати на паливо та покращити екологічні показники, він також може вимагати більше уваги до технічного стану автомобіля і його сервісування з боку власників.

У результаті найякіснішими були визнані автомобілі американської марки RAM з результатом 149 проблем на 100 машин. На другому місці розташувався Chevrolet – 160/100, а на третьому – Hyundai (зі 162 поломками на кожні 100 автомобілів).

Що стосується аутсайдерів, то ними виявилися три автовиробники, які випускають виключно електромобілі.

32-е місце посіла компанія Rivian із 266 проблемами на кожні 100 випущених машин. Передостанній рядок дістався Tesla з аналогічним показником, а неякісними автомобілями були визнані електрокари шведського бренду Polestar з 316 поломками на кожні 100 вироблених машин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!