Honda виступила з офіційною позицією щодо скандалу в Японії

Час читання: < 1 хв.
0
Honda виступила з офіційною позицією щодо скандалу в Японії

Днями ми повідомляли , що п’ять найбільших японських брендів виявилися втягнутими у скандал, пов’язаний з неналежним тестуванням автомобілів і введенням в оману клієнтів. Напередодні Honda виступила з офіційною позицією для ЗМІ, щоб внести більше ясності у проблему та роз’яснити, що саме сталося.

Компанія визнала порушення в процедурах тестування деяких чотириколісних транспортних засобів, але тільки в Японії.

Проблема, яка розкрилася під час розслідування Міністерства інфраструктури Японії, полягала у відхиленнях від стандартних протоколів під час випробувань на шум та викиди, проведених у період з квітня 2009 року до січня 2024 року.

У Honda підкреслюють, що ця неправомірна поведінка була виправлена, і немає причин для занепокоєння з приводу безпеки чи відповідності вимогам до викидів автомобілів, доступних на даний час для покупки або запланованих до майбутнього запуску.

Компанія повністю співпрацює зі наслідком міністерства, щоб забезпечити ретельне та прозоре вирішення питання.

Крім того, у «Хонді» стверджують, що ця проблема обмежується лише чотириколісними транспортними засобами, що продаються на японському ринку в означений період часу. Отже, виявлені порушення не вплинули на процедури тестування автомобілів, що продаються за межами «Країни сонця, що сходить».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!