Volvo запустила серійне виробництво флагманського електричного кросовера EX90

Час читання: < 1 хв.
0
Volvo запустила серійне виробництво флагманського електричного кросовера EX90

Цього тижня Volvo відзначає важливу подію: на заводі марки неподалік від Чарльстона (Південна Кароліна) розпочалося виробництво нового флагманського електричного кросовера EX90. Перші поставки клієнтам заплановані на другу половину цього року.

Як зазначає прес-служба виробника, Volvo EX90 – це перший автомобіль бренду, оснащений обчислювальними технологіями, що відкриває нову еру безпеки.

Перший автомобіль EX90, призначений для продажу, зійшов з конвеєра заводу в Чарльстоні і був пофарбований в ефектний колір Denim Blue. Цей автомобіль буде доставлено клієнту в США.

Нагадаємо, EX90 представили в листопаді 2022 року як новий трирядний електричний флагман Volvo. Електрокар побудований на новій платформі Volvo-Geely SPA з акумулятором ємністю 111 кВТ-год, чого має вистачити на пробіг 590-600 км (за циклом WLTP).

Уже в базовій конфігурації EX90 має два електромотори та повний привід. Сумарна потужність у стандартній версії – 408 к.с., крутний момент – 770 Нм. З місця до 100 км/год ця версія розганяється за 5,9 секунди. Передбачено і ще потужніший варіант – 517 к.с. і 910 Нм. Такий електрокар прискорюється з місця до 100 км/год за 4,9 секунди. В обох випадках максимальна швидкість обмежена на рівні 180 км/год.

До базової комплектації кросовера входить система напівавтопілота, яка працює на основі даних з камер, радара і лідара. Поле їхньої дії – 360 градусів, вони “бачать” перешкоди навіть у темряві.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!