Головна Новини У автомобілів Toyota з’явився термін придатності

У автомобілів Toyota з’явився термін придатності

Час читання: < 1 хв.
0
У автомобілів Toyota з’явився термін придатності

При правильному технічному обслуговуванні і дбайливому ставленні автомобіль може проїхати сотні тисяч і навіть мільйони кілометрів за десятиліття. Але якщо ставитися до них неправильно, то можна угробити машину за кілька місяців. Тому встановлювати на автомобілі “термін придатності” не має сенсу, особливо для такого бренду, як Toyota, який є найнадійнішим і довговічним на ринку.

Ця історія з власниками Toyota Mirai першого покоління про граничний термін служби автомобіля вразила багатьох автомобілістів. Деніел купив свій автомобіль в 2021 році і з’ясував, що його автомобілем можна буде користуватися тільки протягом 12 років. Після 2032 року Toyota не гарантує безпеку подальшої експлуатації.

У своєму TikTok Деніел пояснює, що заправка його Toyota Mirai обходиться дуже дорого, а запас ходу розчаровує. Наприклад, у березні він заправив свою машину за 134,35 долара за 3,7 кг водню, що складає близько 36 доларів за кілограм. Проте після заправки запас ходу становив лише 205 миль (330 км), що еквівалентно більш ніж 65 центам за милю.

Toyota Mirai на водневому паливі 2024 року доступний від 50 190 доларів США. За даними компанії, модель XLE має запас ходу відповідно до оцінок EPA на рівні 402 миль (647 км). Проте фактичний запас ходу може відрізнятися залежно від багатьох умов, таких як комплектація, умови експлуатації, частота дозаправки та стиль водіння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.