У Польщі власники авто мають отримати нове маркування

Час читання: < 1 хв.
0
У Польщі власники авто мають отримати нове маркування

У Польщі з 17 травня 2024 року набуло чинності розпорядження міністра інфраструктури, яке вимагає маркування автомобілів з газовою установкою.

Згідно з цим розпорядженням, власники автомобілів, які встановлюють нову газову систему, повинні розмістити спеціальну наклейку, що містить інформацію про установку.

Наклейка має містити такі дані: номер сертифіката допуску, ім’я монтажника, назву заводу, що встановлює установку, та порядковий номер витягу з сертифіката. Вона повинна бути міцно прикріплена на видному та легкодоступному місці і виготовлена з матеріалів, стійких до зовнішніх факторів. Це нововведення спрямоване на підвищення безпеки та прозорості на автомобільному ринку.

Постанова була прийнята у вересні 2023 року і регулює питання встановлення додаткових систем газопостачання. Польща є лідером у Європі за кількістю автомобілів з газовим двигуном — на дорогах країни їх налічується понад 3 мільйони. Нові вимоги мають на меті покращити контроль за походженням та технічним станом газових установок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!