Автомобілі Audi будуть побудовані на китайській платформі

Час читання: < 1 хв.
0
Автомобілі Audi будуть побудовані на китайській платформі

Audi , преміальний бренд Volkswagen , спільно з китайським партнером SAIC оголосив про розробку нової платформи для інтелектуальних та електричних автомобілів, спеціально орієнтованої на китайський ринок.

Це рішення, прийняте через 10 місяців після оголошення значущої угоди Volkswagen в Китаї, підкреслює тиск, що посилюється, на західні бренди і традиційних автовиробників в умовах зростаючої конкуренції на найбільшому автомобільному ринку світу.

Спільно з  SAIC, Audi розробляє моделі на новій архітектурі під назвою Advanced Digitized Platform , яка дозволить скоротити час виведення продукту на ринок більш ніж на 30% . Очікується, що перша із трьох моделей електромобілів на новій платформі з’явиться у 2025 році.

У Китаї Audi використовує платформу MEB , спеціально розроблену для електромобілів Volkswagen, для своїх моделей Q4 e-tron і  Q5 e-tron, вироблених через два спільні підприємства – з  SAIC і  FAW. Одночасно Audi розробляє нову платформу EV спільно з  Porsche . Початок виробництва першого електромобіля на базі архітектури Premium Platform Electric (PPE), розробленої головним офісом Audi, очікується не раніше 2025 на спільному підприємстві з  FAW.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!