Mercedes передумав: найближчим часом ми не побачимо нових електромобілів

0
136
Mercedes передумав: найближчим часом ми не побачимо нових електромобілів

Mercedes-Benz ухвалив рішення змінити свої плани щодо випуску повністю електричної лінійки автомобілів, спочатку запланованої на 2028 рік. Цей крок став відповіддю на слабкий попит на електромобілі. Натомість компанія продовжуватиме випускати моделі з двигунами внутрішнього згоряння паралельно з електричними.

Коли 2021 року Mercedes представив свої плани з електрифікації, компанія залишила за собою можливість коригувати їх залежно від ринкових умов. Зараз ринок показує, що попит на електромобілі не зростає так швидко, як очікувалося. У зв’язку з цим Mercedes-Benz вирішив уповільнити свої амбітні плани щодо переходу на повністю електричні моделі.

Генеральний директор компанії Ола Калленіус раніше цього року зазначив, що двигуни внутрішнього згоряння залишаться актуальними ще довгий час, і що виробництво автомобілів з такими двигунами продовжуватиметься до 2030-х років. Тепер стало відомо, що компанія відмовляється від планів з випуску нових моделей на повністю електричній платформі MB.EA з 2028 року.

Крім того, німецьке видання Handelsblatt повідомляє, що Mercedes-Benz призупинив розробку платформи MB.EA Large , на якій планувалося випускати нові покоління розкішних електричних моделей, таких, як можливий електричний наступник S-Class . Це означає, що наступна модель S-Class може все ще випускатися з ДВЗ, а електрична версія EQS існуватиме паралельно.

Можливий і інший сценарій, при якому Mercedes-Benz об’єднає обидві версії в одній моделі, пропонуючи вибір між бензиновим та електричним двигуном, подібно до того, як це робить BMW з 7-Series та i7 .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!