Названо автомобілі, які найбільше викрадають у США

0
286

Зростання кількості крадіжок корейських автомобілів витіснило пікапи, які довгий час були найпоширенішою метою американських викрадачів.

Незважаючи на цей сплеск, загальна кількість викрадених автомобілів у США зросла лише на 1% порівняно з 2022 роком.

Хочете вгадати, яка країна вироблятиме автомобіль, що найчастіше викрадається, в Америці в 2023 році? Ні, це не вітчизняні бренди. Це Південна Корея! Завдяки незліченним репортажам про подвиги хлопців з Kia, ви не здивуєтеся, дізнавшись, що Hyundais і Kias були автомобілями, що найчастіше викрадаються, в 2023 році.

Корейські автовиробники не стали раптом випускати найпривабливіші автомобілі на ринку; швидше, вони випустили машини, які було напрочуд легко вкрасти, про що свідчать поширені відео на TikTok.

Згідно з новими даними Національного бюро страхових злочинів (NICB), Hyundai і Kia виробили шість з 10 автомобілів, що найчастіше викрадають, в Америці в 2023 році. Вони ж склали трійку автомобілів, що найчастіше викрадають: Hyundai Elantra, Hyundai Sonata і Kia Optima.

Зростання кількості крадіжок корейських автомобілів було настільки помітним, що порушив багаторічне панування пікапів у списку автомобілів, що найчастіше викрадають, в Америці. Хоча Chevrolet Silverado 1500 залишається головною мішенню для злодіїв, він опустився з першого місця у 2022 році на четверте у 2023 році.

Крім автомобілів Hyundai та Kia, а також двох пікапів, у топ-10 потрапила лише Honda. Цікаво, що злодії також віддають перевагу седанам японського автовиробника, вибираючи Accord та Civic у найбільшій кількості.

Незважаючи на те, що автомобілі Kia і Hyundai стали більш помітною мішенню для злодіїв, в 2023 році американці вкрали не набагато більше машин, ніж роком раніше. Загалом минулого року було зареєстровано 1020729 викрадених автомобілів. Хоча це більше, ніж у 2022 році, який продовжує тенденцію до зростання кількості викрадень, це всього на один відсоток більше, ніж було викрадено у попередньому році.

За даними NICB, понад 85 відсотків автомобілів, викрадених у 2023 році, було згодом знайдено правоохоронними органами. З них 34 відсотки було знайдено протягом 24 годин після подання заяви про викрадення. 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!