Tesla припинила розвиток Supercharger та звільнила керівників проекту

0
156
Tesla припинила розвиток Supercharger та звільнила керівників проекту

Tesla залишили кілька керівників мережі швидкої зарядки Supercharger. Внаслідок реструктуризації корпорацію залишила голова підрозділу Ребекка Тінуччі, яка відповідала за розширення мережі електрозарядок. Звільнення ключових співробітників Ілон Маск пояснив необхідністю скорочення штату. При цьому глава Tesla не має наміру згортати проект.

Крім глави проекту Tesla звільнила керівника напряму розробки нових моделей станцій Деніела Хо, директора з кадрів Еллі Аребало, а також старшого віце-президента відділу силових агрегатів Дрю Багліно та Рохана Пателя, який відповідав за взаємодію з американською владою. Загалом корпорацію залишило приблизно півтисячі співробітників, задіяних у проекті Supercharger.

Незважаючи на скорочення, Ілон Маск заявив, що Tesla не має наміру відмовлятися від збільшення кількості зарядних станцій. Однак тепер компанія зробить ставку на безвідмовну роботу пристроїв. У компанії вирішили активно модернізувати існуючі електрозарядки.

Заряджати електромобілі на станціях Supercharger можуть не лише власники Tesla. Наприклад, у червні минулого року американська корпорація повідомила , що адаптер до своєї мережі електрозарядок отримають моделі Volvo.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!