Peugeot випускатиме спорткари завдяки новому підрозділу

0
60

Компанія Peugeot розкрила плани розширення свого модельного ряду за рахунок збільшення кількості високопродуктивних моделей, натякаючи на можливий випуск спортивної версії для E-208.

Створення нового підрозділу під назвою Peugeot Sport Engineered свідчить про прагнення марки розробляти та випускати спортивні автомобілі, наголошує Ceny Avto.

Ентузіасти з нетерпінням чекають появи Peugeot E-208 PSE 2027, який обіцяє покращити характеристики завдяки потужнішій конфігурації двигуна.

З появою Peugeot Sport Engineered компанія має намір замінити підрозділ Peugeot Sport, зосередившись на розробці більш спортивних версій майбутніх електрифікованих моделей.

Спочатку проект E-208 PSE був розроблений у рамках підрозділу Peugeot Sport, але його реалізація затягнулася. Однак Peugeot Sport Engineered відновила роботу над його втіленням у життя.

Крім E-208 PSE, Peugeot Sport Engineered активно працює над створенням версії 280 GTi, віщуючи відродження високопродуктивних варіантів у модельному ряді Peugeot.

Про нові моделі, такі як Peugeot e-208 PSE, компанія Peugeot оголосила близько трьох років тому, а спортивний варіант 508 PSE доступний вже зараз.

У найближчому майбутньому Peugeot планує випустити не менше трьох моделей, причому Peugeot E-208 PSE має вразити ентузіастів своєю передбачуваною потужністю 280 кінських сил.

Незважаючи на очікування E-208 PSE, ентузіастам, можливо, доведеться запастися терпінням, оскільки його прем’єра очікується не раніше 2025-2026 років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!