Дилер Toyota ошукав жінку на 50 000 гривень. Заведено справу про шахрайство

0
26

Власниця кросовера Toyota RAV4 з Каліфорнії, США, стверджує, що їй пообіцяли роботу з ремонту її автомобіля на суму 1900 доларів, але вона отримала ремонт всього на 800 доларів.

Жителька Каліфорнії на ім’я Тереза ​​Соліс подає до суду на Toyota через досвід використання плану передоплаченого обслуговування ToyotaCare Plus. Пані Соліс стверджує, що план обіцяв покрити 10 відвідувань дилера, але нібито пропустив чотири та дав менше повернення грошей, ніж рекламувалося.

Власник RAV4 вимагає статусу групового позову за своїм позовом, припускаючи, що інші могли зіткнутися з аналогічними проблемами. Toyota виявляється втягнутою в звинувачення у шахрайстві щодо плану передоплаченого технічного обслуговування, причому один із її клієнтів стверджує, що переваги програми були переоцінені.

Позивач із Каліфорнії намагається підвищити статус свого позову до статусу групового позову, сподіваючись добитися відшкодування збитків і іншим постраждалим.

Тереза ​​Соліс — жінка, яка знаходиться в центрі справи: у 2020 році вона придбала сертифіковану Toyota RAV4 2019 року випуску, що була у використанні. 

Коли вона придбала автомобіль, вона також купила програму технічного обслуговування ToyotaCare Plus, яка нібито передбачала передоплату за 10 візитів до сервісного центру. Згідно з позовом Південного округу Каліфорнії, план включав виконання семи планових завдань з технічного обслуговування та три важливі сервісні обслуговування, розташовані з інтервалом 10 000 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!