В Україні хочуть значно підвищити штрафи за непропуск авто зі спецсигналами

0
21

В Україні можуть збільшити штрафи для водіїв, які не пропускають автомобілі зі спецсигналами. Про це в ефірі програми “На часі” розповіла журналістка Олена Чернякова. Наразі зареєстровано законопроект №1111, який пропонує суттєве посилення відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Законопроект передбачає збільшення фінансових санкцій у разі ненадання водієм переваги в русі спеціальному транспортному засобу, наприклад, кареті швидкої допомоги, поліції або рятувальній команді.

Аналогічні штрафи також передбачені за дії, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, такі як ненадання переваги в русі маршрутним транспортним засобам, у тому числі транспортним засобам, що використовуються для масового перевезення дітей, рух або зупинка на смузі для маршрутних транспортних засобів, а також порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів.

Наразі штраф становить 680 гривень. Його хочуть збільшити до 17 000-20 500 гривень або позбавляти водія прав на строк до одного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!