Головна Новини Водіям назвали 8 речей, які категорично не можна робити на АЗС

Водіям назвали 8 речей, які категорично не можна робити на АЗС

0
624

Автозаправні станції (АЗС) – це місця, де водії можуть заправити свої автомобілі паливом та виконати інші невідкладні завдання. Однак, існують певні правила поведінки на АЗС, яких водіям вкрай важливо дотримуватися, щоб уникнути небезпечних ситуацій і мінімізувати ризики.

«Твоя машина» розповіла про 8 речей, які водіям категорично не можна робити на АЗС.

Куріння заборонено

Куріння на АЗС є вкрай небезпечним через високий ризик загоряння. Навіть невелика іскра від запальнички або сигарети може призвести до серйозних наслідків. Тому куріння слід утриматися від куріння на території АЗС.

Не заправляйтеся до оплати

Заправка автомобіля до оплати є порушенням правил і може призвести до неприємних наслідків, таких як арешт вашого автомобіля або навіть адміністративне покарання. Завжди переконайтеся, що у вас достатньо коштів для оплати палива перед початком заправки.

Не їхати “проти шерсті”

Спроба в’їзду на АЗС через виїзний шлях або рух у зворотному напрямку може створити небезпечні ситуації та призвести до аварій. Завжди дотримуйтесь вказівок і правил руху на АЗС.

Не заправлятися з іншого боку

Коли ви заправляєте свій автомобіль, важливо вибрати правильний бік колонки для заправки, щоб уникнути розтягування шланга або можливих пошкоджень вашого автомобіля.

Не залишати пістолет у баку

Залишати пістолет у баку після закінчення заправки може призвести до протоки палива або пошкодження пістолета. Завжди переконайтеся, що пістолет повністю вилучено з бака після заправки.

Не використовуйте пластикову тару

Пластикова тара може бути статично заряджена і сприяти виникненню іскор, що може призвести до пожежі. Завжди використовуйте металеву або спеціальну антистатичну тару для зберігання та перевезення палива.

Не залишайте двигун увімкненим

Після заправки автомобіля рекомендується вимкнути двигун, щоб уникнути можливих іскор і запобігти загорянню палива.

Не затримуйтеся на заправці

Після закінчення заправки рекомендується залишити територію АЗС якомога швидше, щоб звільнити місце для інших водіїв і запобігти створенню черг.

Дотримання цих простих правил допоможе забезпечити безпеку на АЗС та уникнути неприємних ситуацій. Пам’ятайте, що безпека завжди має бути на першому місці, особливо під час поводження з пальним і на автозаправних станціях.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.