Новий Volkswagen Tiguan L приємно здивував ціною та оснащенням

0
1124

На китайському авторинку дебютувала новинка від спільного підприємства SAIC Volkswagen. Йдеться про оновлений кросовер Tiguan L з шильдиком 2024 Outstanding. Від представленого минулого року Volkswagen Tiguan L автомобіль відрізняється лише оснащенням (воно стало краще) та ціною (вона стала нижчою).

Автомобіль поставлятиметься на ринок у трьох комплектаціях. Їхня вартість варіюється в межах 26-30 тис. USD. Базова комплектація 300TSI включає 1,5-літровий 160-сильний двигун. Топова версія кросовера 330TSI отримала 2,0-літровий 186-сильний двигун. Обидві силові установки поєднуються з 7-ступінчастим «роботом» DSG.

В оснащення кросовера входять цифрова панель приладів з 10,3” дисплеєм, медіасистема з 12,3” дисплеєм, передні крісла з електроприводом, панорамний дах і люк. Все це було у минулорічної моделі Tiguan. Оновлений кросовер може похвалитися наявністю адаптивного круїз-контролю, підтримки Apple CarPlay, системи автоматичного паркування та системи кругового огляду. Покупці Tiguan L можуть розраховувати на безкоштовне технічне обслуговування протягом трьох років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!