Hyundai Santa Cruz модельного ряду 2025 року постав на «живих» фото

0
155

Найближчими місяцями на ринку дебютує Hyundai Santa Cruz модельного ряду 2025 року. На даний момент оновлений пікап проходить дорожні випробування. Журналістам Carscoops вдалося дізнатися подробиці про цей автомобіль.

Дизайнери південнокорейського автовиробника оновили екстер’єр пікапа. Він отримав нове «обличчя» з видозміненим бампером, решіткою радіатора та передньою світлотехнікою. Позаду автомобіль майже не змінився. Колісні диски виконані у новому дизайні.

Салон пікапа змінився радикальніше. Він запозичив інтер’єр у нового Tucson. На вигнутій панелі встановлені два 12,3″ екрани. Штатна медіасистема підтримує оновлення «по повітрю» та потокові сервіси Hyundai BlueLink.

На зміну важелю КПП прийшов підкермовий важіль. Центральний тунель отримав бездротову зарядку для гаджетів. Круїз-контроль у оновленого пікапа інтелектуальний. Він може похвалитися наявністю проекційного екрану, цифрового ключа та системи ідентифікації водія по відбитку пальця.

Висока ймовірність того, що 2,5-літрові двигуни збережуться. Вони працюють у тандемі з 8-ступінчастим «роботом» та 8-ступінчастою АКПП. Моторна гама може поповнитись гібридною силовою установкою на основі 1,6-літрового турбованого двигуна.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!