Серійне виробництво «народної» Tesla Model 2 розпочнеться у 2025 році

0
143
Серійне виробництво Tesla Model 2 розпочнеться у 2025 році

Декілька років тому Ілон Маск пообіцяв вивести на ринок бюджетний електрокар. Проект його розробки отримав назву Project Redwood. Цього тижня стало відомо, що промислова зборка Tesla Model 2 розпочнеться північноамериканським автовиробником наприкінці наступного року.

Виведення на ринок Model 2 дасть можливість Tesla почати працювати в сегменті авто вартістю менше 32 000 USD, який вважається більш конкурентним. Очікується, що поява у модельному ряді «народного» електромобіля дозволить компанії повернути лідерство на глобальному ринку електричного автотранспорту. В останній чверті минулого року Tesla поступилася першим місцем у рейтингу найбільших виробників електрокарів китайської компанії BYD.

Серійне виробництво Tesla Model 2 розпочнеться у 2025 році

Маск пообіцяв акціонерам Tesla зібрати 700 млн одиниць Model 2. Для порівняння: японська корпорація Toyota за 58 років випустила 50 млн. одиниць Corolla. Ця модель є найбільш продаваним автомобілем в історії світового автопрому.

Маск повідомив, що розробку Model 2 конструктори Tesla розпочали у 2020 році. Зробити автомобіль дешевше компанії вдалося завдяки новій тяговій батареї. У порівнянні з актуальною АКБ у ній на 75% менше карбіду кремнію.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!