До парламенту внесли два проекти закону про нульову розмитнення автотранспортних засобів. Законопроект №10219 скасовує ввізне мито, а №10220 — ПДВ. Дія обох документів поширюватиметься на автомобілі, призначені для силових структур.
Нульове мито та 0% ПДВ діятимуть для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів та спеціальної техніки, які закуповуються за кордоном на гроші місцевих бюджетів для Національної гвардії, СБУ, МВС, Прикордонної служби, ЗСУ та інших силових структур.
У разі прийняття зазначених вище законопроектів парламентом нульове мито і 0% ПДВ застосовуватимуться до автотранспортних засобів, що закуповуються для силових відомств, до 31.12.2024. Не виключено, що депутати Верховної Ради продовжать дію пільгового митного режиму на наступний рік.
Минулого року Mercedes-Benz випередив Audi з результатом 2,16 млн проданих авто, однак все ж поступився…
Європейський авторинок змінюється, але деякі лідери залишаються на вершині. У 2025 році Volkswagen знову очолює…
Японія залишається одним із лідерів у світі автомобільної промисловості, і її машини користуються попитом не…
BMW показала новий електричний позашляховик iX3 з подовженою колісною базою. Це новинка сімейства Neue Klasse.…
Volvo Cars представила новий середньорозмірний електричний кросовер EX60 під час заходу в Стокгольмі. Модель стане…
Група Volkswagen наразі працює над кількома новими проєктами, серед яких невеликі кросовери. Один із них…
Leave a Comment