Volkswagen Passat CC модельного ряду 2024 року втратив багато опцій

0
499
Volkswagen Passat CC модельного ряду 2024 втратив багато опцій

На китайському авторинку дебютував Volkswagen Passat CC модельного ряду 2024 року. Візуально він не змінився. Що стосується комплектації, то вона стала набагато біднішою. Дешевші версії від китайських автовиробників (Honor Edition), як правило, мають покращене оснащення. Ціни Passat CC не змінилися. При цьому з комплектацій зникло багато опцій. Це виглядає досить дивно, оскільки конкуренція на авторинку КНР досить жорстка.

Volkswagen Passat CC модельного ряду 2024 втратив багато опцій

У базовій комплектації автомобіль пропонується до придбання за ціною 35 750 USD. За топову версію доведеться викласти 41 700 USD. Наприклад, нову Toyota Camry у Китаї можна купити на 10 000 USD дешевше.

Базова версія втратила бездротову зарядку для гаджетів, охолоджувану рукавичну скриньку і підігрів передніх сидінь. При цьому вона отримала відеокамеру заднього виду. Передні крісла із підігрівом стали опцією вартістю 140 USD. Стільки ж коштують атмосферне підсвічування та безключовий доступ. За 290 USD можна замовити пакет опцій, що складається з 19-дюймових дисків та системи моніторингу тиску у шинах.

Volkswagen Passat CC модельного ряду 2024 втратив багато опцій

Середня комплектація втратила автозатемнення дзеркал (доступно за 55 USD), охолоджувану рукавичну скриньку, підсвічування і тонування дверей. У якості нової безкоштовної опції вона отримала систему допомоги водієві. За 515 USD можна замовити системи кругового огляду та моніторингу сліпих зон. Топова комплектація змін не зазнала.

Volkswagen Passat CC поставлятиметься на ринок з 2,0-літровими турбованими двигунами потужністю 186 і 220 к. с., які поєднуються з 7-ступінчастим «роботом» DSG.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!