Geely готує до прем’єри міський електрокар за ціною мотоцикла

0
248
Geely готує до прем'єри міський електрокар за ціною мотоцикла

Опубліковано перші фото компактного бюджетного електрокара Zhidou Rainbow. За даними CarNewsChina, на китайському авторинку він дебютує у квітні.

Zhidou Rainbow має стати першою моделлю китайської компанії, випущеної після банкрутства. Це стало можливим завдяки концерну Geely, який викупив та відродив бренд. Новинка позиціонується як прямий конкурент QQ Ice Cream від Chery і Wuling Hongguang Mini EV. Це означає, що її ціна становитиме близько 5 000 USD.

Geely готує до прем'єри міський електрокар за ціною мотоцикла

Візуально Zhidou Rainbow схожий на своїх конкурентів. Він отримав незграбний дизайн з коротким капотом, вертикальними задніми стійками даху та невеликими звисами кузова. Фари та ліхтарі у електрокара діодні. При колісній базі 2 100 мм він має наступні габарити: 3 224 х 1 515 х 1 630 мм.

Geely готує до прем'єри міський електрокар за ціною мотоцикла

Бюджетний електромобіль важить 800 кг. При цьому його вантажопідйомність становить 300 кг. У салоні Zhidou Rainbow можуть розміститися чотири особи. На жаль, фото інтер’єру оприлюднені досі не були. Відомо, що електромобіль поставлятиметься на ринок із 27- та 41-сильною силовими установками. Емність тягової батареї становить 17,3 кВт*год. Цього достатньо для забезпечення запасу ходу 205 км.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!