Культова модель Nissan буде знята з виробництва у 2025 році

0
359
Культова модель Nissan буде знята з виробництва у 2025 році

Життєвий цикл спортивного купе Nissan GT-R наближається до завершення. За даними японського мережевого видання Mag-X, культову модель буде знято з виробництва наступного року.

Nissan GT-R модельного ряду 2025 року буде представлений японським виробником 14 березня. Йому належить стати останньою модифікацією знаменитої моделі. Загалом буде випущено 1 500 таких автомобілів, у тому числі 300 «заряджених» купе від Nismo. Якихось значних змін чекати не варто. Nissan GT-R був нещодавно оновлений. Це означає, що стандартна версія отримає 570-сильний двигун, а Nismo – 600-сильний.

Культова модель Nissan буде знята з виробництва у 2025 році

У відкритому доступі практично немає інформації про останній Nissan GT-R. Є ймовірність того, що японська компанія зробить його повністю електричним. У цьому випадку він стане серійною моделлю представленого в 2023 році концепту Hyper Force з 1 340-сильним агрегатом.

Nissan GT-R є моделлю-довгожителем. Вона виробляється з 2007 року. Японська компанія позиціонувала купе в повнопривідному компонуванні як доступнішу альтернативу суперкарам. Воно постійно модернізувалося. Віддачу 3,8-літровою силовою установки V6 твін-турбо конструктори збільшували кілька разів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!