Audi і Hyundai будуть співпрацювати

0
207

Незважаючи на бурхливий розвиток автомобілів «на батарейках», деякі компанії не відмовляються від машин на водневих паливних елементах. Так, Audi і Hyundai уклали угоду про спільну роботу в цій галузі.

В рамках нового партнерства два автовиробника об’єднають зусилля з розробки автомобілів на водневих паливних елементах (FCEV). В першу чергу співпраця стосується спільного використання ліцензій і патентів на розробки.

Hyundai, Audi і їх структури в найближчі роки будуть обмінюватися патентами на власні розробки, дозволяючи партнеру скористатися власними розробками. Термін дії угоди не розголошується. Крім цього, угода включає взаємний доступ до розробок компонентів паливних елементів. В якості першого кроку Hyundai надасть Audi доступ до компонентів, створення яких заснована на власних розробках, реалізованих в Hyundai ix35 Fuel Cell і Hyundai NEXO.

При цьому Audi, на яку в складі концерну Volkswagen покладено відповідальність за розробку технологій водневих паливних елементів, також отримає можливість повноцінно користуватися послугами постачальників компонентів для водневих автомобілів, з якими працює Hyundai.

Зараз читають  У США почалося розслідування щодо загорання машин Hyundai та Kia

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.