Hyundai відкликає 186 тис. Elantra через несправність багажника

0
95

Hyundai Motor America ініціювала відгук 186 588 автомобілів Hyundai Elantra 2015-2016 років випуску після виявлення невідповідності Федеральному стандарту безпеки транспортних засобів № 401. За даними південнокорейського автовиробника, замок багажника може піддаватися усадці при впливі високих температур. при спробі ручного відмикання.

Згідно з звітом, автомобілі, що підпадають під відгук, були вироблені з 26 грудня 2014 року по 22 грудня 2015 року. З них 135 074 автомобіля були зібрані на заводі Hyundai Motor Manufacturing Alabama , а ще 51 514 – у Південній Кореї.

У звіті також вказано два номери деталей для збирання замка багажника: для моделей з ключем та для автомобілів з безключовим доступом. Обидві версії було зроблено компанією Daedong Hi-Lex Inc. у Намдонг-гу, Інчхон.

Власники Elantra , які понесли витрати на ремонт замку багажника, мають право на відшкодування при наданні документів, що підтверджують. Автомобілі, що підлягають відкликанню, отримають нові субскладання бази замку з покращеним матеріалом, призначені для підвищення стійкості до теплової усадки. Дилери по всій території США отримають вказівки замінити субскладання не пізніше 15 квітня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!