Два великі автовиробники придбали Cybertruck для вивчення

0
72
Два великі автовиробники придбали Cybertruck для вивчення

Автовиробники Ford і Porsche купили електропікапи Tesla Cybertruck з метою детального вивчення. За даними InsideEVs, вони коштували їм 250 000 USD. Це вдвічі більше, ніж компанія Tesla просить за електрокар лімітованої лінійки Foundation, який є найдорожчим.

Про купівлю електропікапа компанією Ford у сервісі мікроблогів X повідомив Сойєр Мерріт, який є інвестором Tesla. У повідомленні акціонера наголошується, що компанія заплатила за Cybertruck чверть мільйона доларів. Він уже тестується у передмісті Детройта. У реплаях під постом Сойєра відписався Ілон Маск. Мільярдер написав: «воно того варте».

Раніше автодилер німецького бренду Porsche придбав електричний пікап на аукціонних торгах. Вартість лоту становила 244 000 USD. На думку експертів, за угодою стоїть Porsche. Коментуючи купівлю німецької компанії, Маск зазначив, що її електрокари потребують покращення. Їй слід підняти їх якість до рівня машин з ДВС. Глава Tesla додав, що під час розбирання Cybertruck конструктори Porsche зроблять багато нових відкриттів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!