Нова Toyota Camry буде дешевше кроссовера RAV4

0
878
Нова Toyota Camry буде дешевшою за кросовера RAV4

Незабаром на світовому авторинку дебютує Camry XV80. У базовій комплектації він доступний в рамках попереднього замовлення за ціною 24 500 USD. Таким чином, седан буде дешевшим за модель Toyota RAV4. За даними Autohome, після дебюту на ринку 6 березня автомобіль стане ще доступнішим.

Базова комплектація включає гібридну силову установку, що складається з електромотора та 2,5-літрового бензинового двигуна. Вона має потужність 184 к. с. Силова установка працює у тандемі з варіатором.

Нова Toyota Camry буде дешевшою за кросовера RAV4

Седан вартістю 24 500 USD вже продається в Китаї. Пізніше у продажу має з’явитися модель з 2,0-літровим двигуном. На світовий авторинок автомобіль поставлятиметься у потужнішій модифікації з 2,5-літровим бензиновим двигуном та електромотором. Потужність Camry у передньопривідному компонуванні становитиме 228 к. с.

Нова Toyota Camry буде дешевшою за кросовера RAV4

Нова Camry була піддана японськими конструкторами глибокої модернізації. На актуальну модель вона схожа мало. Передня частина кузова виконана у стилістиці Prius. Ззаду автомобіль чимось схожий на Lexus. Вартість новинки на світовому ринку не називається. Актуальна глобальна версія Camry коштує трохи дорожче за 26 000 USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!