Названо найнадійніші моделі Toyota

Час читання: 2 хв.
0

J.D. Power оприлюднило щорічний рейтинг Vehicle Dependability Study. Для американського агентства він став 35-м. Безперечним лідером рейтингу виявилася корпорація Toyota. Вона представлена ​​в ньому такими моделями: Toyota Tacoma, Tundra, Camry, Corolla та Lexus RX, NX, ES та IS.

 

Бренд Chevrolet також виступив досить непогано. Найнадійнішими моделями Chevrolet укладачі рейтингу визнали Traverse, Tahoe та Equinox. Найнадійнішим спорткаром виявився Porsche 718 Cayman, а найнадійнішими автомобілями BMW – кросовери X1 та X6.

Серед брендів перше місце посів Lexus. На 100 автомобілів цієї марки припало 135 скарг. На другому місці із показником 147 скарг розташувалася Toyota. Далі слідує Buick зі 149 скаргами на 100 автомобілів.

Результати дослідження J.D. Power свідчать про те, що надійність автомобілів знижується. Середнє значення PP100 у новому рейтингу становить 190 пунктів. У минулорічному рейтингу воно дорівнювало 186 пунктів.

За основу при складанні рейтингу було взято результати соцопитування автомобілістів, які володіють автомобілями віком понад три роки. Їм було запропоновано дати оцінку мотору, салону, органам управління, медіасистемі та ін. На основі відповідей автовласників укладачі рейтингу вивели показник PP100 (кількість скарг на 100 авто).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.