Стало відомо, що означає новий дорожній знак

Час читання: < 1 хв.
0

У Європейському союзі з’явився новий дорожній знак запобіжної групи. На ньому зображено чорний автомобіль на білому тлі. Знак P-33 можна побачити на деяких автошляхах Іспанії.

У Євросоюзі діють єдині стандарти безпеки дорожнього руху. Водночас держави, що входять до його складу, мають право встановлювати на дорогах власні дорожні знаки. Саме тому знак P-33 можна зустріти лише в Іспанії. Не виключено, що пізніше він з’явиться в інших країнах ЄС.

Знак з автотранспортним засобом, що зникає в мареві, застерігає автомобілістів від небезпеки. В Іспанії він використовується для позначення зон з явищами обмеженої видимості на кшталт туману, дощу, диму та снігу. Найчастіше такі зони зустрічаються у гірських районах на півдні країни.

Побачивши знак P-33, водіям рекомендується включити протитуманні фари або ближнє світло. В умовах густого туману цей захід безпеки явно буде не зайвим.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.