Здолали числом: хороший приклад, як законно поставити на місце автохама (Фото)

0
284

Серед автохамів вкрай небезпечним видом вважаються ті, які їздять по тротуарах. Вони з однаковою ймовірністю можуть робити це як з «невинним» видом, так і агресивно мчати до виїзду на дорогу. А при спробі пояснити, в чому вони не праві – можуть і напасти на пішохода, якщо він один. Проти таких добре працює чисельна перевага, що доводить наступний приклад.

Пішоходи не пропустили по тротуару порушницю на Mercedesі здали її поліції! Про це повідомляє портал dtp.kiev.ua. «Подруга їздить по тротуарах, посилає, наїжджаючи на людей на тротуарі, тикає факи і кричить: «Звали з дороги урод», – написав очевидець.

Щоб поставити знахабнілу хамку на місце, кілька пішоходів заблокували їй шлях і викликали патрульних. Обурена порушниця намагалася загрожувати і знімала «кривдників» на телефон. Але копи миттю позбавили її бойового запалу – з ними вона вже спілкувалася як шовкова.

Читайте також  Компанія Tesla припинила продаж бюджетної версії електрокара Model Y

Хороший момент в цій історії, що пішоходи поставили автохамку на місце «м’якою силою», не йдучи на пряму агресію. Заблокувати шлях на кілька хвилин і дочекатися приїзду патрульних – мабуть, ідеальне рішення для такої ситуації, з яким можна слідувати і в інших випадках.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.