Європейський автовиробник став номером 1 на китайському авторинку

Час читання: < 1 хв.
0
Європейський автовиробник став номером 1 на китайському авторинку

За даними Китайської асоціації легкових автомобілів, у січні перше місце за обсягами продажів на авторинку Китаю зайняв німецький концерн Volkswagen. Протягом попередніх 11 місяців лідером автомобільного ринку Китаю була група BYD. Про це пише CarNewsChina.

У січні автовиробник із Німеччини реалізував 209,5 тис. автомобілів. Його частка на авторинку Піднебесної становила 10,29%. На другому рядку з показником 191,1 тис. проданих машин розташувалася BYD. Замикає першу трійку японська корпорація Toyota із 141,7 тис. реалізованих автомобілів.

Найпопулярнішими на китайському авторинку моделями в січні були Changan CS75, Volkswagen Lavida і BYD Song Plus. Загалом протягом першого місяця 2024 року в Китаї було продано 2,04 млн. автомобілів. У порівнянні з січнем 2023 року продажі автотранспорту зросли на 57,4%. Повністю електричні та гібридні машини зайняли у структурі продажів 33,8%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.