Автомобілі Ford зможуть скласти конкуренцію дешевим китайським авто

Час читання: < 1 хв.
0
Автомобілі Ford зможуть скласти конкуренцію дешевим китайським автомобілям

Ford має намір скласти конкуренцію не тільки Tesla Model Y, а й дешевим електромобілям з Китаю. У цьому йому допоможе стартап skunkworks.

Джим Фарлі, який обіймає посаду гендиректора Ford, повідомив, що фахівці стартапу розробляють недорогу електричну платформу. Вона буде взята за основу конструкторами Ford під час проектування кількох моделей автомобілів.

Розкрити їх характеристики топ-менеджер відмовився, зазначивши при цьому, що нова платформа дозволить компанії випускати доступні електрокари. За її допомогою Ford зможе скласти конкуренцію доступним китайським автомобілям, а також дати бій Tesla.

Mustang Mach-E коштує дорожче за Model Y на кілька тисяч доларів. Найдоступніший седан Model 3 обходиться на 8 000 USD дешевше, ніж електрокар Ford. Незважаючи на той факт, що Mustang Mach-E входить до числа найдорожчих моделей, в 2023 році американський виробник втратив на електромобілях 4,7 млрд USD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.