Новини

Італійський конкурент Audi A1 з’явився на живих фото до презентації

Італійський автовиробник Lancia опублікував фотографії первістка нового сімейства електрокарів. Йдеться про преміальний хетчбек Ypsilon, який отримав оригінальний дизайн і дороге оздоблення салону. Його офіційна презентація відбудеться 14 лютого.

Італійський бренд позиціонує Lancia Ypsilon як преміальну модель B-класу. На європейському автомобільному ринку вона конкуруватиме з Mini Cooper та Audi A1. Хетчбек має досить нестандартний дизайн. Передня частина кузова має авангардний вигляд. Вона витримана у стилістиці концепту Lancia Pu+Ra HPE.

Передня панель обладнана двома екранами, а для бездротового заряджання гаджетів в салоні передбачена велика полиця. Італійська компанія опублікувала фотографії версії Limited Edition Cassina, для оздоблення салону якої використовується велюр. Загалом буде випущено 1 906 автомобілів. Цифру було обрано не випадково. Справа в тому, що компанія Lancia була заснована у 1906 році.

За основу при проектуванні Lancia Ypsilon четвертого покоління було взято платформу Stellantis CMP. На ній побудовані Jeep Avenger, Opel Corsa та Peugeot 208.

Lancia Ypsilon комплектується 156-сильним двигуном та акумуляторним блоком ємністю 54 кВт*год. На одному заряді АКБ він здатний подолати 403 км. Крім цього, покупцям буде доступний гібридний хетчбек з 48-вольтним «м’яким» силовим агрегатом та бензиновим турбованим двигуном об’ємом 1,2 літра.

Образцов Микита

Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.

Опублікував
Образцов Микита

Останні записи

Чому запас ходу електромобіля падає взимку і як цього уникнути

З настанням холодів електромобілі та їхні власники стикаються зі значними випробуваннями. Багато водіїв помічають, що…

24.11.2025

Чи варто переплачувати за преміум-бензин: поради автомеханіка

мНа заправках найдорожчий бензин зазвичай маркують як "преміум", "покращений" або "корисний для двигуна". Багато водіїв…

24.11.2025

7 поширених помилок водіїв взимку та як їх уникнути

З настанням холодів багато водіїв обмежуються звичними діями - міняють шини, доливають омивач і думають,…

24.11.2025

Honda HR-V e:HEV пройшла випробування «Лосиний тест»

У вересні минулого року Honda представила в Японії новий кросовер HR-V e:HEV, який вже давно…

24.11.2025

Несправні гальмівні сигнали: коли штраф законний і що робити водіям

Багато водіїв стикаються з несправедливими штрафами через незнання правил або вимог до авто. Однією з…

24.11.2025

Названі автомобілі, які найчастіше не проходять техогляд з першого разу

Згідно з дослідженням TÜV, кожен п'ятий автомобіль у Німеччині не проходить техогляд з першого разу.…

24.11.2025