Toyota анонсувала припинення поставок Land Cruiser 300 через фальсифікації

Час читання: < 1 хв.
0
Toyota анонсувала припинення поставок Land Cruiser 300 через фальсифікації

Відвантаження 10 моделей автомобілів Toyota буде призупинено. Необхідність цього кроку керівництво японської корпорації пояснює фальсифікацією даних підрядною організацією Toyota Industries Corporation.

З оприлюдненої автовиробником інформації випливає, що під час проведення сертифікаційних випробувань автомобілів підрядник використовував для вимірювання потужності силових установок електронний блок управління з софтом, який відрізняється від програмного забезпечення, що використовується Totota для серійного виробництва. Таким чином, результати вимірів можуть бути некоректними.

Топ-менеджмент корпорації вирішив припинити відвантаження кількох дизельних силових агрегатів. Вони встановлюються у 10 моделей автомобілів. У зв’язку з цим їх постачання було припинено. Зокрема, Toyota припинила постачання пікапів Hilux та позашляховиків Land Cruiser 300. Вони будуть відновлені після проведення профільним міністерством перевірки на автозаводі Toyota Industries.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.