Європейці не поспішають купувати електромобілі, заборону на ДВЗ у Європі можуть відкласти

Час читання: < 1 хв.
0

Фінансовий директор Porsche Лутц Мешке заявив в інтерв’ю після конференції із запуску Macan EV, що Європа поступово відмовлятиметься від продажів нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2035 року, але терміни можуть змістити: «Зараз багато говорять про «заборону на бензинові автомобілі», і я думаю, що його можна відкласти».

Мішке розповів про скорочення субсидій на електромобілі в деяких частинах Європи, наприклад, у Німеччині: “Виробники електромобілів високого класу та класу люкс можуть вести бізнес без субсидій, але скорочення субсидій для масового ринку є помилкою”.

Він сказав, що якщо ми матимемо таку ситуацію, як зараз, коли європейці не захочуть купувати електромобілі, то субсидії можуть повернутися: «Ми повинні побачити більш круту криву зростання в майбутньому».

Нинішнє уповільнення замовлень на електромобілі в Європі порушило питання про те, чи Європа відмовлятиметься від автомобілів, що працюють на паливі, як планувалося. Bloomberg повідомляє, що європейських споживачів відлякує відсутність надійних мереж зарядки, високі ціни, що зберігаються, і припинення програм субсидування електромобілів.

У грудні минулого року Міністерство економіки Німеччини оголосило, що план субсидування електромобілів, спочатку запланований на реалізацію до кінця 2024 року, завершиться достроково 31 грудня минулого року. Все через дефіцит бюджету. Представник Мінекономіки визнав, що це «невдала ситуація» для споживачів, які сподівалися отримати субсидії, але не мали вибору, «бо грошей уже не вистачає».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.