Європа може відмовитись від введення заборони на автомобілі з ДВЗ

0
143
Європа може відмовитись від введення заборони на автомобілі з ДВС

Європейська народна партія, яка є найбільшою у Європі політичною організацією, представила передвиборчий маніфест. За даними Euractiv, документ містить пропозицію про перегляд законодавчих норм про введення на території Євросоюзу заборони на експлуатацію автомобілів з ДВС.

В ЄНР із цього приводу зазначили, що партія категорично проти запровадження заборони на ДВС. Ухвалені раніше нормативні акти мають бути переглянуті. За словами німецького депутата Йєнса Гізеке, який представляє ЄНР у дискусіях щодо посилення стандартів викидів вуглекислого газу, запровадження заборони на продаж автомобілів з ДВЗ призведе до «ефекту Гавани». Простіше кажучи, європейські автомобілісти десятиліттями експлуатуватимуть старі паливні машини.

ЕНР наполягає на «технологічно відкритому» підході до декарбонізації. Позиція партії зводиться до того, що Євросоюзу не слід автоматично робити ставку на електрокари.

Закон про запровадження заборони на експлуатацію паливних машин з 2035 року був проголосований євродепутатами у березні минулого року. Під тиском офіційного Берліна у ньому було прописано виняток для двигунів на синтетичному паливі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.