Новий седан Kia K4 вперше показали наживо

Час читання: < 1 хв.
0
Новий седан Kia K4 вперше показали наживо

Останніми роками світові автовиробники робили акцент на розвитку лінійки кросоверів. Компанія Kia винятком щодо цього не є. Водночас вона не забуває і про седани.

Журналісти Carscoops оприлюднили нові шпигунські фото, на яких можна побачити наступника Forte. Ходять чутки, що в рамках нової стратегії бренду, яка передбачає використання буквено-цифрових найменувань, седан отримає назву K4.

Новий седан Kia K4 вперше показали наживо

Лінія даху седана спортивна. Вона виконана у стилі фастбек. Порівняно з Forte колісна база K4 збільшиться на 100 мм. Південнокорейська компанія має намір зберегти різницю в габаритах між наступником Forte та Rio, який може змінити назву на K3. На відміну від актуальної моделі Forte та нової Rio ручки задніх дверей розташовани поряд із задньою стійкою. Це робить K4 схожим на купе.

Новий седан Kia K4 вперше показали наживо

Оновлену версію Forte було представлено влітку 2021 року. У зв’язку з цим висока ймовірність того, що седан K4 дебютує на авторинку в середині поточного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.