Mercedes-Benz виставив на торги усі німецькі автосалони

Час читання: < 1 хв.
0
Mercedes-Benz виставив на торги усі німецькі автосалони

Автовиробник Mercedes-Benz вирішив позбутися всіх німецьких автосалонів та філії у Штутгарті. Першими про це повідомили кореспонденти місцевого видання Bild.

Переговори з потенційними покупцями буде розпочато компанією найближчим часом. У Німеччині налічується близько 80 брендованих автосалонів. Крім цього, на торги буде виставлена ​​філія у Штутгарті. У Mercedes-Benz стверджують, що фінансових труднощів компанія не має.

Сукупний штат виставлених на торги автосалонів становить 8 000 чоловік. Керівництво Mercedes-Benz обіцяє зберегти всі робочі місця. Відповідний пункт буде включено до договору купівлі-продажу.

Перевага надаватиметься покупцям без економічних проблем, готових інвестувати у розвиток фірмового роздробу. У Mercedes-Benz не відкидають можливості продажу всіх автомобільних салонів однієї компанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.