Аномальні морози перетворили Чикаго на «цвинтар Tesla»

Час читання: 2 хв.
0
Аномальні морози перетворили Чикаго на

Жителі Чикаго страждають від аномальних морозів. Температура повітря у місті опустилася до -20 °C. Внаслідок цього зарядні станції для електрокарів перестали працювати.

Аномальні морози перетворили Чикаго на "цвинтар Tesla"

Тайлер Бірд повідомив журналістам Fox32Chicago, що він намагався зарядити свій електромобіль у Оук-Бруку. Чоловік провів на станції Supercharger близько трьох годин, проте акумулятор так і не почав заряджатися.

Аномальні морози перетворили Чикаго на "цвинтар Tesla"

Аналогічну ситуацію можна спостерігати на інших станціях Supercharger, які працюють у Чикаго. Через неможливість підзарядити акумулятор автовласники почали кидати свої електрокари на станціях. За словами Чаліс Мізель, вона була змушена залишити свою машину на заправці. Додому жінку довезла подруга.

Аномальні морози перетворили Чикаго на "цвинтар Tesla"

Ще один автовласник повернувся до Чикаго з відрядження. Свій електрокар чоловік залишив на стоянці аеропорту О’Хара. Завести його він так і не зміг. Автомобіліст змушений був викликати евакуатор. У Tesla ситуацію з зарядними станціями, що не працюють в умовах аномальних морозів, ніяк не прокоментували.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Пишу про товарні ринки, телекомунікації, блокчейн, банкінг, електрифікацію автопрому, інновації, венчурне інвестування та впровадження технологічних нововведень у різних галузях економіки.