В Україні змінили теоретичний іспит на отримання прав

Нововведення торкнуться іспиту на всі категорії транспортних засобів

0
745

Днями в Україні внесли зміни у питання для іспиту на отримання прав водія. Нововведення стосуються механічних транспортних засобів, які за межами населених пунктів повинні включати денні ходові вогні, питань перевезення дітей в авто і кілька інших дрібних нюансів. Про це повідомляє сайт Головного сервісного центру МВС.

Нові тестові запитання та варіанти відповідей можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС за цим посиланням.

Для складання теоретичного іспиту необов’язково ходити на навчання до автошколи. Кожен бажаючий, хто готується стати водієм, може самостійно опанувати теорію та скласти тест. Однак перед цим слід знати, що МВС поновило тестові питання в екзаменаційних білетах для теоретичного іспиту.

Іспит з теорії складається з 20 питань, а для вирішення їх кандидат має 20 хвилин. Під час тесту дозволяється 2 помилки, якщо їх більше – іспит не складено. Питання розподіляються за таким принципом:

  • 10 – про правила дорожнього руху
  • 4 – з основ безпеки руху
  • 4 – про влаштування та експлуатацію транспортного засобу відповідної категорії
  • 2 – про надання першої медичної допомоги

У кандидата водіїв є необмежену кількість спроб зі складання теоретичного іспиту. Однак таку спробу можна зробити не раніше, ніж за 10 днів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.