Найкращим електромобілем року визнали не Tesla, а седан Hyundai

Час читання: < 1 хв.
0

Коли у продажу з’явилася Tesla Model 3, цей автомобіль змінив правила гри. Для багатьох власників повністю «батарейних» машин він був і залишається ідеальним електрокаром завдяки розумним розмірам та прийнятній ціні, а також достатньому запасу ходу та високим швидкісним показникам у версії Performance.

Але найкращим електромобілем за версією заокеанського видання The Drive в 2023 році став зовсім не він, а седан електричного суббренду компанії Hyundai.

Американське видання назвало електричну 4-дверку Ioniq 6 переможцем серед усіх машин цієї категорії, розхваливши «шістку» за куди кращий зовнішній вигляд, ніж Tesla Model 3, а також більшу гарантію. Крім того, Ioniq 6 удостоївся похвали за свої ходові характеристики:

«Він відчувається дуже плавним, безшумним та невимушеним, а також добре спроектованим. У нього гарне кермо, ідеально вивірене розподіл дросельної заслінки, відмінна маневреність і керованість, а також хороші гальма. Він міг би бути спортивним седаном, але так вийшло, що він електричний».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!