Як працюватиме розмитнення авто в Дії – законопроект

0
223

Перший крок до розмитнення авто вже було зроблено – машини в Україні тепер можна перереєструвати онлайн.

На офіційному веб-сайті Верховної Ради опубліковано проект закону, в якому описано процедуру розмитнення автомобілів через систему “Дія”. Законопроект за номером 10380 передбачає запровадження можливості електронного подання митної декларації для реєстрації легкових автомобілів з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (Дія) до приєднання України до Європейського Союзу.

Крім того, в рамках цього законопроекту пропонується впровадити електронну базу даних (БД) для коригування митної вартості автомобілів, що містить інформацію про нові легкові автомобілі із зазначенням марки, моделі, обсягу двигуна та типу палива.

Законопроект також передбачає механізм коригування митної вартості вживаних автомобілів у разі, якщо заявлена митна вартість нижча за вартість аналогічного автомобіля з бази даних.

Згідно із запропонованим законом, для визначення митної вартості вживаних автомобілів використовуватиметься вартість нового автомобіля з урахуванням коефіцієнта старіння. Наприклад, автомобілі з віком до 1 року оцінюватимуться з коефіцієнтом 0,95, тоді як автомобілі віком 15 років і старші матимуть коефіцієнт 0,1.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.