І ще один депутат Геннадій Вацак витратив 700 тисяч доларів на автомобіль Rolls-Royce Cullinan. Машина належить кондитерському будинку “Вацак”, хоча він часто використовує її для поїздок на роботу до Верховної Ради.
В Україні другий рік триває повномасштабна війна з Росією, але попри це, деякі члени парламенту продовжують показувати своє привілейоване становище, набуваючи дорогих автомобілів. Відповідний сюжет опублікували журналісти “Української правди”.
Крім того, журналісти виявили, посилаючись на Податкову службу, що цього року депутати придбали більше дорогих машин, ніж до початку війни. обстановці.
Чиновники не перестають прагнути розкоші та дорогих автомобілів, навіть коли в країни не вистачає коштів на ведення війни та базові потреби військовослужбовців. Згідно з опублікованими даними, одіозний депутат Микола Тищенко придбав елітний автомобіль вартістю близько 80-90 тис. доларів у серпні 2023 року, зареєструвавши його не на себе.
Також народний депутат Вадим Івченко купив Mercedes за 150 тисяч доларів. Він не вказаний як власник – машина зареєстрована на Таскомбанку і була взята в лізинг у 2022 році.
Будь-який водій може опинитися в ситуації, коли його авто заблокували на парковці іншим транспортним засобом.…
В Україні з кожним роком зростає продаж як нових, так і вживаних кросоверів. Значна частина…
Хоча відеореєстратор давно став звичайним аксесуаром для більшості українських водіїв і часто слугує вагомим доказом…
Повністю електричний Renault Megane, який у 2021 році перетворився на купеподібний кросовер із приставкою e-Tech…
Розробка нового кросовера Renault у сегменті C-класу триває активними темпами. До офіційної прем'єри, яка запланована…
Індійські ЗМІ розкривають плани концерну VAG на місцевий ринок. Зокрема, вони опублікували інформацію про майбутні…
Leave a Comment