Головна Новини Перших покупців пікапа Tesla Cybertruck змушують платити до $135000

Перших покупців пікапа Tesla Cybertruck змушують платити до $135000

0
181

Клієнти, які стоять у черзі за придбанням пікапа Cybertruck від Tesla, тепер отримують пропозиції щодо придбання обмеженої серії Foundation. Інформація про це з’явилася на постах автовласників у соціальних мережах, повідомляє InsideEVs.com. Вартість цієї обмеженої серії становить близько 135 тис. доларів США з урахуванням податків, що суттєво перевищує первісну заявлену ціну.

Проект Cybertruck був вперше представлений наприкінці 2019 року з обіцянкою компанії випуску різноманітних версій, доступних за ціною від 39,9 до 69,9 тис. доларів. Потім почався прийом замовлень, за оформлення яких клієнти платили по 100 доларів.

У 2021 році Tesla прибрала ціни на Cybertruck зі свого офіційного сайту, пояснивши, що фактична вартість серійних машин відрізнятиметься від тієї, яку було названо при демонстрації початкового прототипу. Перше постачання товарних машин почалося 30 листопада 2023 року, і тоді було оголошено оновлені ціни в межах 70-100 тис. доларів.

Тепер стало відомо, що ці ціни застосовуються лише до автомобілів, які надійдуть клієнтам лише у 2024 році. Першу тисячу екземплярів Tesla Cybertruck, що надходить до покупців у 2023 році, буде випущена виключно у версії Foundation. Ці автомобілі пропонуються до придбання першим клієнтам, які внесли заставу у розмірі 100 доларів.

Серія Foundation отримала свою назву на честь творів американського фантаста Айзека Азімова.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.