Чи потрібно перевзувати машину в зимову гуму цього року

Час читання: < 1 хв.
0

Зміна літньої гуми на зимову – відповідальність кожного власника автомобіля! Зміна погоди – це фактор, який завжди варто враховувати перед виїздом на дорогу. Заміна гуми необхідна не просто до початку заморозків, але навіть за низьких плюсових температур, адже літні шини призначені виключно для теплих пір року.

Про те, чи варто міняти покришки на зимові цього року і коли це краще зробити, розповіли на сторінці Патрульної поліції. Так, при зниженні температури до +7 градусів, літня гума стає менш ефективною через жорсткість матеріалу, призначеного для тепла. При перших заморозках гальмівний шлях на літніх шинах збільшується, що є головною причиною багатьох ДТП.

Зимові шини виготовлені з м’якшого матеріалу, який зберігає еластичність за низьких температур. Їх протектор забезпечує гарне зчеплення з дорогою під час снігопаду чи льоду. Крім того, в цей час водіння вимагає уважнішого підходу та вміння реагувати на несподівані ситуації. Слід вибирати безпечну швидкість, збільшувати дистанцію до автомобілів, що йдуть попереду, і уникати ризикованих маневрів.

Таким чином, зміна літньої гуми на зимову в Україні все ще потрібна, адже навіть якщо температура не впаде нижче 0, то за середньодобової температури +7 градусів і нижче водіям вже варто встановити комплект зимової гуми, щоб забезпечити собі найкращу керованість авто на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.