За перепродаж пікапів Tesla Cybertruck в перший рік штрафуватимуть на 50 тисяч доларів

0
132
UPG

На сайті компанії Tesla з’явилася нова редакція угоди користувача, до якої, як пише Business Insider, доданий розділ з позначкою «тільки для Cybertruck». Він описує обмеження, які компанія накладає на майбутніх власників пікапа: зокрема, його не можна буде перепродувати протягом першого року володіння під загрозою штрафу 50 тисяч доларів.

Вказана в угоді сума названа неустойкою, і Tesla може потенційно стягнути її з клієнта через суд. Також перепродавець пікапа може втратити весь отриманий за рахунок угоди прибуток. Серед інших санкцій – можливе внесення такого клієнта до чорного списку компанії.

Продавати Cybertruck протягом першого року володіння дозволяється, але лише за умови наявності вагомої причини. Водночас Tesla зобов’язує власника запропонувати викупити електромобіль насамперед самій компанії, яка, у свою чергу, готова забрати Cybertruck назад за покупною ціною за вирахуванням 25 центів за кожну милю пробігу, а також розумної компенсації його зносу. Якщо пропозиція не зацікавить виробника, Tesla може дати дозвіл на продаж Cyberturck будь-кому.

За даними видання, продаж Cybertruck має офіційно стартувати 30 листопада, але за якою саме ціною, поки не відомо.

Влітку повідомлялося, що на виконання всіх замовлень, які вже надійшли, на пікап Tesla може витратити роки. Річ у тім, що кількість розміщених заявок із сплаченими депозитами перевищує 1,9 мільйона. У цьому випадку у вільному продажу Cybertruck, враховуючи заплановані обсяги виробництва, з’явиться у найкращому випадку за п’ять років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.