У США порівняли середньорічні пробіги автомобілів з ДВЗ та електрокарів

0
959
UPG

У США було проведено порівняння середньорічних пробігів електромобілів та автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння (ДВЗ). Група дослідників з Університету Джорджа Вашингтона провела аналіз даних із сайтів продажу вживаних автомобілів за період з 2016 по 2022 рік, охоплюючи 12,5 мільйона легкових та 11,4 мільйона позашляховиків. За результатами дослідження з’ясувалося, що середньостатистичний автомобіль з ДВС долає щорічно 18,7 тисячі кілометрів, у той час як у електрокарів аналогічний показник становить 11,5 тисячі кілометрів.

Вчені пояснили колосальну різницю тим, що власники електромобілів занепокоєні запасом ходу, а інфраструктура зарядних станцій у США не так розвинена, як мережа звичайних заправок. Проте середньостатистична Tesla виділяється активнішим використанням: на одометрі цих електрокарів додається 14 тисяч кілометрів на рік, тоді як інші марки електромобілів долають лише 10 тисяч кілометрів.

У сегменті позашляховиків розрив менш значний: середній щорічний пробіг для моделей з ДВС становить 20,8 тисячі кілометрів, тоді як у електромобілів цей показник дорівнює 17 тисячам кілометрів.

Дослідники з Університету Джорджа Вашингтона вважають, що результати їхнього дослідження мають привернути увагу політиків та регуляторів, які встановлюють стандарти викидів шкідливих речовин. В даний час Федеральне агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) передбачає, що електромобілі та автомобілі з ДВЗ використовуються однаково, але вчені вважають, що це подання не відповідає дійсності. Вони пропонують переглянути методологію EPA з метою досягнення більш реалістичних результатів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.