Кількість авто з “механікою” різко скорочується по всьому світу

0
105
close up of hand on manual gear shift knob
UPG

Автоматичні коробки стали нормою на ринку США, і цей тренд поширюється і на інші країни, потроху залишаючи в минулому механічні коробки передач. Швидкий розвиток в автомобільній індустрії означає не тільки появу передових технологій, а й догляд застарілих систем. Хорошим прикладом цього є механічна коробка передач, повідомляє Motor 1.

Ця трансмісія, що вимагає від водія вичавлювати зчеплення для перемикання передач, поступово йде з автомобільних ринків. Ця тенденція не обмежується Північною Америкою, де автоматичні коробки давно домінують. Дані від JATO Dynamics показують, що механічні коробки втрачають свою популярність у всьому світі.

Європа — добрий приклад такої трансформації. На початку 2000-х практично всі нові автомобілі реєструвалися з механічною коробкою передач. Частка таких автомобілів становила 89 відсотків, і у деяких країнах, таких як Італія, Франція, Іспанія, Греція, Угорщина, Ірландія та Португалія, вона перевищувала 95 відсотків. Винятком були Норвегія та Швейцарія, де приблизно 25 відсотків нових автомобілів оснащувалися автоматичними коробками передач.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.