Новини

Хорватський електромобіль встановив незвичайний рекорд

Електромобіль Rimac Nevera встановив ще один швидкісний рекорд. На цей раз гіперкару вдалося розігнатися понад 270 км/год заднім ходом. Відео опублікували на YouTube-каналі RimacAutomobili, пише «Фокус» .

Rimac Nevera на початку 2023 року встановив 23 рекорди швидкості та прискорення на полігоні в німецькому Папенбурзі. 7 жовтня електромобіль повернувся до цієї локації для нового заїзду.

Незвичайний рекорд увійшов до Книги рекордів Гіннеса. Максимальна швидкість хорватського гіперкара заднім ходом становила 275,7 км/год.

Rimac заявили, що ключем до успіху стала незвичайна електрична трансмісія Nevera. Електромотори здатні обертати колеса у будь-якому напрямку з однаковою швидкістю.

Пілот-випробувач Горан Дрндак зізнався, що рухатися швидко заднім ходом виявилося не так просто. У такому режимі кермо обертає передні колеса у зворотні до руху сторони.

Ще однією складністю стало те, що всі системи охолодження та аеродинаміка Rimac Nevera спроектовані з урахуванням того, що він їхатиме вперед. Під час руху заднім ходом збільшується ризик перегріву.

Rimac Nevera 2023 оснащений чотирма електромоторами сумарною потужністю 1914 л. Розгін від 0 до 100 км/год займає 1,82 секунд, а максимальна швидкість обмежена на позначці 412 км/год.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман

Останні записи

Volkswagen готується масово просувати електромобілі, щоб уникнути штрафів ЄС

Volkswagen готується активно просувати свої електромобілі у найближчі два роки, адже компанія має уникнути великих…

31.01.2026

Коли поліція має право штрафувати за стан шин

Стан шин часто стає причиною спорів з поліцією, адже справні шини є обов'язковою умовою безпечного…

31.01.2026

Lucid готує доступний електрокросовер за $50 000

Компанія Lucid працює над середньорозмірним електричним кросовером, який стане найдоступнішою моделлю в її лінійці з…

31.01.2026

ЄС оновлює правила руху: цифрові помічники водія на дорогах

У 2026 році в Європейському Союзі правила руху на дорогах стають ще більш технологічними та…

31.01.2026

Китайський седан Xpeng P7+ кидає виклик Volkswagen у Європі

Незважаючи на стратегічне партнерство Volkswagen та Xpeng у Китаї, на європейському ринку між ними розгорнулося…

31.01.2026

Skoda показала найдешевший електрокросовер Epiq (фото)

Skoda опублікувала офіційні знімки майбутнього компактного електричного кросовера Epiq у фірмовому камуфляжі. Новинка стане найдоступнішим…

31.01.2026