Більшість водіїв в Україні, опинившись перед правосуддям, як правило, звертають увагу на його зміст, а не форму. Після звинувачень з боку поліції у скоєнні адміністративного правопорушення автомобілісти не замислюються над процедурою притягнення їх до відповідальності, вважаючи, що це не має особливого значення. А даремно.
Випадок, описаний юристами « Дорожнього адвоката », доводить, що лише одна поширена помилка патрульних дозволяє водіям уникнути штрафу. Зазначається, що водія зупинили за порушення правил дорожнього руху. Отримавши ухвалу про притягнення до адміністративної відповідальності, чоловік оскаржив її в суді. Як аргумент незаконності дій поліції він навів той факт, що патрульний не роз’яснив йому його права, що часто відбувається на практиці.
Суд погодився з доводами автомобіліста та зазначив, що порушення обов’язкової та встановленої законом процедури притягнення до адміністративної відповідальності зводить нанівець всю його суть. У результаті штраф було визнано незаконним та скасовано.
Bugatti встановила новий рекорд швидкості для родстерів, розігнавши W16 Mistral до 454 км/год на німецькому…
Chevrolet планує швидке оновлення свого популярного кросовера Tracker. Нещодавно машину підловили під час випробувань на…
У 2024 році були визначені найбезпечніші автомобілі, ґрунтуючись на чотирьох ключових умовах оцінки. Оцінювалися показники…
Їздити без фар не можна, в принципі: ні вдень, ні тим більше вночі. Нині часто…
Компанія Abarth, яка перш за все відома розробкою високопродуктивних версій серійних автомобілів Fiat, вирішила припинити…
Компанія Nissan завершує розробку електричної моделі, що прийде на зміну моделі Leaf у 2025 році.…
Leave a Comment