Більшість водіїв в Україні, опинившись перед правосуддям, як правило, звертають увагу на його зміст, а не форму. Після звинувачень з боку поліції у скоєнні адміністративного правопорушення автомобілісти не замислюються над процедурою притягнення їх до відповідальності, вважаючи, що це не має особливого значення. А даремно.
Випадок, описаний юристами « Дорожнього адвоката », доводить, що лише одна поширена помилка патрульних дозволяє водіям уникнути штрафу. Зазначається, що водія зупинили за порушення правил дорожнього руху. Отримавши ухвалу про притягнення до адміністративної відповідальності, чоловік оскаржив її в суді. Як аргумент незаконності дій поліції він навів той факт, що патрульний не роз’яснив йому його права, що часто відбувається на практиці.
Суд погодився з доводами автомобіліста та зазначив, що порушення обов’язкової та встановленої законом процедури притягнення до адміністративної відповідальності зводить нанівець всю його суть. У результаті штраф було визнано незаконним та скасовано.
Бензинові машини все ще тримаються на вершині серед нових авто, але їхня популярність повільно спадає.…
BMW готує грандіозний дебют на CES 2025 , представивши новий Panoramic iDrive - систему управління,…
Honda оголосила про будівництво першого заводу водневих паливних елементів. Підприємство, розташоване в японському місті Мока,…
З 1 січня 2025 року в Україні починають діяти нові правила обов'язкового автострахування, які суттєво…
2025 стане ключовим для KIA, яка готує цілу лінійку новинок. Серед них – оновлений Sportage,…
Новий кросовер, створений спільними зусиллями китайських компаній Huawei та Chery, близький до офіційного дебюту. Прем'єра…
Leave a Comment