Більшість водіїв в Україні, опинившись перед правосуддям, як правило, звертають увагу на його зміст, а не форму. Після звинувачень з боку поліції у скоєнні адміністративного правопорушення автомобілісти не замислюються над процедурою притягнення їх до відповідальності, вважаючи, що це не має особливого значення. А даремно.
Випадок, описаний юристами « Дорожнього адвоката », доводить, що лише одна поширена помилка патрульних дозволяє водіям уникнути штрафу. Зазначається, що водія зупинили за порушення правил дорожнього руху. Отримавши ухвалу про притягнення до адміністративної відповідальності, чоловік оскаржив її в суді. Як аргумент незаконності дій поліції він навів той факт, що патрульний не роз’яснив йому його права, що часто відбувається на практиці.
Суд погодився з доводами автомобіліста та зазначив, що порушення обов’язкової та встановленої законом процедури притягнення до адміністративної відповідальності зводить нанівець всю його суть. У результаті штраф було визнано незаконним та скасовано.
Багато водіїв вважають білий колір ознакою поганого смаку, вважаючи його надто звичайним. Однак досвідчені автолюбителі…
Раніше автоматичні коробки передач призводили до підвищеної витрати палива в порівнянні з механічними, і водіям…
Українці продовжують активно імпортувати нові автомобілі з-за кордону. У лютому 4,2 тисячі легковиків віком до…
Експерти наголошують, що одна з найбільш поширених помилок автовласників — це самостійне миття двигуна. Без…
Автомобілі з АКПП поступово витісняють оснащені МКПП, але суперечки про них продовжуються. Одне з основних…
Правильний вибір автомобіля перед покупкою дозволяє не тільки зберегти вкладені в нього кошти і за…
Leave a Comment