В Україні з’явився потужний електромобіль із величезним запасом ходу (фото)

0
235

На вулицях української столиці засвітився новий Zeekr 001. Це первісток електричного бренду концерну Geely. Знімки електромобіля опублікували на сторінці t.o.p.c.a.r.s_ua в соціальній мережі Instagram, інформує AmperCar.

Zeekr 001 є китайським електроавто, але створений у Швеції за участю фахівців Volvo. Новинка являє собою п’ятиметровий обтічний ліфтбек зі стрімким силуетом і високо посадженими фарами.

Салон електрокара оздоблений шкірою Nappa та алькантарою. У авто вузький віртуальний щиток приладів і великий 15,4-дюймовий сенсорний екран. Спортивні крісла мають функції електроприводу, вентиляції та масажу.

Рушійною силою моделі є два електричні двигуни сумарною потужністю 544 кінські сили. До «сотні» авто прискорюється за 3,8 с, а його максимальна швидкість сягає 200 км/год. Двигуни живляться від батареї на 100 кВт∙год, яка забезпечує запас ходу в 656 км.

Ціни Zeekr 001 в Україні стартують від 60 000 доларів.

Як повідомлялось, від початку 2023 року свою першу реєстрацію в Україні пройшли майже 19,9 тис. електромобілів, що у 2,7 раза більше, ніж за аналогічний період торік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.