Що відрізняло Таврію для американського ринку від звичайної версії

Автомобіль мав ряд незначних змін як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі.

Час читання: < 1 хв.
0

ЗАЗ-1102 “Таврія” став справді легендарним автомобілем, який свого часу був досить непоганим бюджетним рішенням для поїздок Україною. Водночас мало хто, навіть із фанатів марки, знає, що модель відправляли на експорт, причому не лише до Європи, а й за океан.

Так, у середині 1990 року ЗАЗ-1102 почали продавати в Чилі в Південній Америці. Цьому сприяла сформована ще за радянських часів дилерська мережа АвтоВАЗу в країні. На той момент про автомобілі ЗАЗ за океаном у принципі та в Чилі зокрема мало хто знав, тому Таврію продавали під брендом Lada.

Lada Tavria була абсолютно ідентична із ЗАЗ-1102, який можна було купити в Україні. Єдиною відмінністю була власне емблема Lada на Таврії. Під капотом ставився стандартний на той момент двигун 1,1-літровий на 53 к.с. та 5-ступінчаста механічна коробка передач. Автомобіль був у продажу до 1991 року.

За наявною інформацією з відкритих джерел, у Латинській Америці було продано 1595 автомобілів. Сама дилерська мережа Lada ненадовго пережила автомобілі Таврія за кордоном. Так, дилери радянських авто закрилися вже до кінця 90-х 1998 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!