Porsche припинила продаж автомобілів в Європі

0
725

Компанія тимчасово не продає свої нові автомобілі в Європі. Машини не встигли адаптувати до нових стандартів викидів.

Продаж автомобілів припинено “до подальшого повідомлення”, зазначає газета Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Причиною такого рішення став перехід на нові цикли вимірювання вихлопних газів WLTP і RDE, які тягнуть за собою більш суворі вимоги як під час випробувань на стенді, так і в реальній повсякденній роботі. Нові правила вводяться поступово з вересня цього року. Як правило, бензинові двигуни можуть виконувати ці обмеження тільки в тому випадку, якщо вони оснащені фільтром для твердих частинок.

За даними Frankfurter Allgemeine Zeitung, компанія Porsche недооцінила технічні заходи, необхідні для дотримання нормативів і не встигла адаптувати свої машини під нові вимоги.

Зараз читають  Huawei показав гібрид з запасом ходу понад 1200 км

Зокрема, на німецькому сайті Porsche не працює конфигуратор нових автомобілів. Під час спроби ним скористатися  просять дочекатися необхідних змін. Крім цього, клієнтам пропонується придбати вже випущені моделі німецького бренду.

Також на офіційному сайті клієнту кажуть, що він має почекати моделей Cayenne та Panamera з можливістю кастомізації, принаймні, до березня 2019 року, якщо йому буде потрібен новий автомобіль. При цьому модель 911 в повідомленні не згадується.

Зазначається, що обмеження мають тимчасовий характер і скоро проблема має бути вирішена. Як зазначив представник компанії, “в першу чергу, буде вжито всіх зусиль для обробки решти замовлень”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.